Kayıtlı Ruhsatlı Sıhhı Tesisat Bir Telefonla Servis Hizmeti

HAKKIMIZDA

Hakkımızda:

Şahin Tesisat 1985 den bu yana Antalya bölgesinde binlerce farklı ev ve iş yerleri için kaliteli tesisat ve tadilat hizmeti vermiştir. Bunca yıllık tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız gelişerek devam etmektedir.

ŞahinTesisat Antalya Kırcami ve Muratpaşa adresleriyle Antalya'nın tüm semt ve mahallelerine hizmet vermektedir. Özellikle acil ve problemli musluk tamirat işemlerinde en kısa zamanda kapınıza ulaşabilmekteyiz. Telefon numaralarımız aracılığla bize günün her saati ulaşabilirsiniz. En büyük taahhüttümüz kaliteli ve dürüst işçiliktir. 

Vizyon:

Şahin Tesisat olarak tesisat sektöründe yıllardır bulunmakta ve sizlere en kaliteli , en güvenilir ve en sağlıklı  hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve ve deneyimli ekibimiz ile kaliteli çözüm ortaklarımız birleştiğinde en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Misyon:

Şahin Tesisat sizlere en iyi hizmeti verebilmeyi kendisine bir misyon olarak belirlemiştir. Su tesisat arızaları, klozet musluk tamiratları,anahtar teslim daire tadilatları,enerya gaz belgeli doğal gaz ve kalorifet tesisatları, banyo mutfak tadilatları, Kombi Tesisatları , Petek Tesisatları , Gün Isı Tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz bölümünden verdiğimiz hizmetlere ayrıntılı bakabilirsiniz.

Hakkımızda
Su tesisatı